Topic: 2.4.1

Chybicka vo verzii 2.4.1

- je tam asi problemovy refresh u exportu. Ak sa otvori databaza a kliknem dole v sumarizacii napr. do salda alebo "stavy na uctoch", tak cez prave tlacitko mysi je export sivy, nedostupny, ale funkcia "Skopirovat" funguje.

Ak sa presuniem kurzorom a kliknem do hlavne okna transakcii a potom naspat znovu do sumarizacie/saldo, tak uz pri stlaceni praveho tlacitka je export povoleny /neni sivy/. Podobne problemovo sa to chova pri prepinani filtrov - ked napr. zvolim vydaje. Pred pouzitim exportu v sumarizacii, musim najskor kliknut do hlavneho okna Transakcii, aby to povolilo export v sumarizacii/salde.

Re: 2.4.1

Máš pravdu, loktibrad, táto chybička je zrejme ale už staršia. Opravil som to, bude to fungovať v najbližšej vydanej verzii.
Ďakujem za upozornenie.

Re: 2.4.1

Nájde sa nejaké riešenie aj na toto
http://www.rq.sk/forum/viewtopic.php?id=104

Re: 2.4.1

Dobrý den,
při ukončení programu hlásí chybu:
Error executing SQL.
Error [7]: A malloc () failed.
"Select a_note FROM accounts WHERE a_id=4": out of memory.

Re: 2.4.1

Priznám sa, že s totou chybovou hláškou nemám skúsenosti (ani si nepamätám, či to už niekto popísal v súvislosti s RQ Money). Podľa stránky výrobcu SQLite "motora" je niečo s alokáciou pamäte.
Ak sa jedná o verziu 2.x a vyššie, osobne by som vyskúšal prehodiť program aj databázu na iný disk príp. počítač a tam otestoval. Program je portable (prenosný), stačí skopírovať / presunúť. Ak by to nepomohlo, skús postupovať podľa návodu na stránke Tipy pri problémoch.

Re: 2.4.1

Díky moc, vyzkouším přesunout. Program testuji, zatím pozitivní. Díky

Re: 2.4.1

tslcz: nemáte aplikaci, nebo databázi uloženou někde ve složce např. na Google Drive, nebo OneDrive?
Já podobné problémy mívám v situaci, kdy chci program zavřít ve chvíli, kdy se data synchonizují do cloudu.