Topic: Verzia 2.4.1

Po dvoch rokoch sa mi konečne podarilo vydať verziu 2.4.1.
Nové funkcie je možné nájsť v sekcii HISTÓRIA, sťahovať môžete odtiaľto.
Verím, že nová verzia sa bude páčiť a hlavne bude bez chýb (už verzia 2.4.0 bola chybová len veľmi málo, tých pár chybičiek je snáď už odladených). V každom prípade uvítam ohlásenie akejkoľvek nájdenej chyby.
Prajem krásne Vianočné sviatky všetkým užívateľom!

Re: Verzia 2.4.1

Ahoj Slávík,

díky za novou verzi, hned jsem jí stáhl, ale ještě nezkusil. Každopádně mi to při každém spuštění hlásí, že nemám poslední verzi a mám si 2.4.1 stáhnout na webu.

Petr

PS: ty kontroly při odeslání postu jsou fakt debilní. Tohle byla moje otázka "If you are not a male, who you are?" a správná odpověď? No comment, proč má čech nebo slovák vymýšlet odpovědi na takové kraviny, když jsou navíc ještě víc nesmyslné, než otázka. Odpověď byla "woman". No teda dopr.... !
Chudák ten, kdo neumí anglicky.

Chybu pri kontrole novej verzie som opravil. Vďaka za upozornenie, Petře. Je vidieť, že som už dva roky nevydával novú verziu, aj som zabudol, že treba nastaviť dátum na overenie aktuálnosti.
Je potrebné si znovu stiahnuť novú verziu.

K tej kontrolnej otázke - na jednej strane sú debilné (uznávam), na druhej strane sa bránim takmer každodennému SPAMu zo strany internetových botov, ktoré tam vnucujú nežiadúce reklamy. Je ťažké nastaviť univerzálnu otázku pre každého užívateľa (chodia sem nielen Slováci a Česi). Mnoho jednoduchých otázok mi už roboty jednoducho prelomili (resp. ich autori).

5 (edited by pavel.hospudka 2016-12-26 10:00:31)

Ahojky, dík za novou verzi ;-)
Mam mensi problem, jedu na Windows 10 Pro Insider Preview Build 14986.rs_prerelease.161202-1928
a po prekopirovani puvodni verze 2.4.0 v C:\RQMONEY nelze spustit ,Potom jsem smazal ini soubor a o opet nic.
Pote jsem soubor RQMONEY_v24.yip rozbalil na USB a vse bezi, ale bez licence...
Kde muze byt zakopany pes?

Nakopíroval jsem zpět verzi 2.4.0   a ta naběhla v pohodě jen nešel otevřít dat. soubor , protože už proběhl verzí 2.4.1

Dík Pavel

Ahoj Pavle,
skontroluj, či v adresári C:\RQMONEY máš všetky práva (najmä na zápis). Osobne vždy odporúčam iný disk (napr. D:\RQMONEY), pretože

• a) ten sa menej formátuje ako disk C:\

• b) Windows sa niekedy bránia zápisu na C:\, ak užívateľ nemá práva administrátora

Iný dôvod na nefunkčnosť tam neexistuje (keď to funguje na USB kľúči).

Novšia verzia 2.4.1 mení štruktúru databázy, preto bránim prístupu do databázy staršej verzii programu. smile

Dík za rychlou odpověď, pes byl zakopán v atributu souboru rqmoney.exe.
win10  si soubor označily jako přenesený z jiného počítače a zablokovaly....
Kdyby měl někdo podobný problém pak řešení je :
rqmoney.exe; vlastnosti souboru; atribut; odblokovat; ok

Dík za rychlou reakci a za funkční program, které používám mnoho let k maximální spokojenosti

Pavel

Vdaka za novu verziu.  Vzdy mam take male Vianoce smile Viem, ze v minulosti sa pisalo o dovodoch, ze su ine priority a program je v utlme /a plne to chapem/.  Je nejaky aspon hruby plan, odhad toho, co by sa mohlo /zhruba kedy/ objavit asi v novsich verziach, na co sa mozeme este tesit ? smile

Napr. zatial pouzivam rozne meny len ako dalsie filtre. Ale obavam sa pouzitia inej meny ako EUR, alebo ineho pomeru ako 1:1 lebo chcem mat prehlad o celkovej hodnote majetku, aj v roznych menach. Neplanuje sa /mozno v buducnosti/ pre cudzie meny zaviest nejaky kurz, ktory by to prepocitaval na EUR /hlavnu menu/? Myslim, ze podobny problem musi riesit viac ludi, ak pouzivaju devizy/valuty.

Mozno otazka na ludi, ako to momentalne riesite ?

loktibrad wrote:

Je nejaky aspon hruby plan, odhad toho, co by sa mohlo /zhruba kedy/ objavit asi v novsich verziach, na co sa mozeme este tesit ? smile

Nie je, v poslednom čase programujem už len to, na čom mám najmä náladu (a voľný čas). big_smile
Vo výhľade je viac drobných vylepšení, ale možno možno sa pustím aj do väčšej práce (napr. rozpočet podľa kategórií či prevod mien na jednu spoločnú). To ale musím byť dostatočne oddýchnutý a plný energie (čo sa mi, žiaľ, v poslednom čase nedarí).

Zdravím Slavik. Vďaka za novú verziu RQMoney 2.4.1.
Len konštatujem, stiahol som ju a vo Wine Bottler-i "zbundloval" spolu s miniatúrnym Windows prostredím do aplikácie pre Mac. Program beží naďalej bez problémov (aj na poslednej verzii MacOS Sierra) smile.
Veľa zdaru.

P.S. Odpoveď by mala predsa byť "female" a nie "woman" sad

Vždy som rád, keď program slúži na to, na čo bol urobený. smile
Vďaka za správu, albertoto.